Era Istrefi prezanton dy dashuritë e saj
15:25 | 20 Janar 2019

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh, në të cilin shfaq nënën dhe vëllain e saj, shkruan lajmi.net.

“Dashuritë”, ka shkruar ajo mbi foton, ku shihet se kishte dalë për të drekuar bashkë dy më të dashurit e tij.

Kujtojmë që Era Istrefi këto ditë po punon rreth finalizimit të këngës së re, në klipin e së cilës vjen me një pamje krejtësisht tjetër. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella