Era Istrefi me Lopët e veta!

0

Ahh bre Erë, po ku i gjete loçkat… Këngëtarja Era Istrefi ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Instagram dhe jo vetëm!

era me lopNë këtë fotografi shihet këngëtarja dhe disa lopë, të cilat i kanë tërhequr vëmendjen dhe ka vendosur ti paraqes në Instagram.

Mbishkrimin e kësaj foto Era e ka përshkruar me këngën e famshme të Mc Bekës “O lopt e mija”.

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën “E dehun”. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »