Era dhe Enca “dy shoqe” të pandara (Foto)
09:58 | 16 Mars 2015

Era Istrefi dhe Enca Haxhiaj, duket se kanë një miqësi të fortë me njëra- tjetrën. Era dhe Enca1 Jo rrallë herë ato na sjellin foto, teksa shihen në shoqërinë e njëra- tjetrës, transmeton Indeksonline. E së fundmi ato duket se kanë “kurorëzuar” afërsinë e tyre, duke u konsideruar si shoqe të pandara. Era dhe Enca2 Era dhe Enca3
Aurela Hoxha