Era dhe Enca “dy shoqe” të pandara (Foto)

0

Era Istrefi dhe Enca Haxhiaj, duket se kanë një miqësi të fortë me njëra- tjetrën.

Era dhe Enca1

Jo rrallë herë ato na sjellin foto, teksa shihen në shoqërinë e njëra- tjetrës, transmeton Indeksonline.

E së fundmi ato duket se kanë “kurorëzuar” afërsinë e tyre, duke u konsideruar si shoqe të pandara.

Era dhe Enca2 Era dhe Enca3

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »