Enver Mustafi gjen kuletën me franga zvicerane e dorëzon tek pronari
14:18 | 06 Gusht 2017

Enver   Mustafi  nga  fshati Letovicë komuna e Bujanocit ka kthyer kuletën që  kishte gjetur  me një sasi të konsiderueshme të frangave zvicërane dhe dokumentet personale. Enver   Mustafi   gjatë orvëve të  mëngjesit të sotëm  kishte gjetur  në rrugë  një kuletë   me sasi të konsiderueshme të frangave zvicërane dhe dokumentet personale  që  i kishin  humbur  Burim Alimit nga fshati Nesalcë, shkruan LuginaPress. Enveri i kishte kthyer kuletën personit që  i  kishte humbur pa i munguar asgjë duke treguar kshtu një burrëri dhe një  cilësi që duhet ta ketë çdo shqiptar. Rastin në fjal e ka bërë  të  ditur në  profilin e tij në facebook  drejtori i kompanisë  mediale në Bujanoc”Spektri“.
Françeska Jaçe