Enver Hoxhaj del nga takimi i Ekipit Negociator
17:27 | 11 Shkurt 2019

Hoxhaj nuk është deklaruar për media.

Në këtë takim po marrin pjesë Fatmir Limaj bashkëkryesues i ekipit Negociator dhe këshilltari i kryeministrit, Avni Arifi, raporton lajmi.net.

Takimi ka nisur në orën 16:00.

Kryeministri Ramush Haradinaj tha sot se kjo platformë gjatë ditëve në vijim do të dorëzohet në Kuvend. /Lajmi.net/

 

Kejvina Kthella