Enit Koçit i nxjerrin bojën…ja si gënjen në Instagram (Foto)

0

Ajo është shumë e re në moshë, por ky faktor nuk e ka penguar që të jetë e famshme dhe të mund të shprehë talentin e saj në muzikë.

Mirëpo, si çdo personazh tjetër që është VIP, edhe Eni ka fansat e problemet e veta.

Këtë herë vajza është demaskuar nga faqja Vipat e Bllokut, e cila ka arritur

të zbulojë ngjashmërinë e mëngjesit të shëndetshëm të Enit, me atë të publikuar në  një faqe interneti.

Fotot i gjeni më poshtë, ndërsa në internet kanë vërshuar komentet negative dhe ofenduese ndaj këngëtares, e cila mundohet të sillet si dikush që nuk është./JetaOshQef/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »