Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje (Foto)

0

U përfol shumë për një lidhje të mundshme, por çifti po vazhdon të jap përgjigje neutrale edhe pse gjithçka u konfirmua edhe me fotografi.

Një bukuroshe të cilën Genci e kishte përshkruar me “Syt e kaltërt, flokët e bardha” është pikërisht Eni me të cilën ai lansoi duetin shumë të mirëpritur nga publiku.

Eni në çdo paraqitje shfaqet shumë joshëse, duke ndërruar fustanet më moderne, e që të gjitha i shpërndanë edhe në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja. Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe ka arritje të madhe në karrierë, në të cilën u fokusua që nga mosha e vogël.

E nw Çdo postim të saj, është Genci ai i cili nuk heziton të lë pëlqimin, por sigurisht kjo e fundit do ta lë atë gojëhapur.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »