Encës ia djeg një fans (Foto)
14:10 | 27 Janar 2017

Këngëtarja Enca Haxhia ka nisur ta aplikoj mundësinë "livestrem" në Instagram.

Ajo është paraqitur live për fansat e saj, që i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet. Enca që edhe në këtë lidhje direkte dukej mjaftë e trash, nuk i ka shpëtuar komenteve e pyetjeve që lidhen me peshën e saj. Një nga ndjekësit e ka pyetur direkt se sa kilogram është ajo, shkruan "Kosovarja". Enca e ka kaluar këtë pyetje, duke injoruar edhe një herë punën e kilogramëve dhe mbipeshës së saj. [gallery ids="http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/01/1-114.jpg|,http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/01/2-35.jpg|"]

Kristin Prengaj