Enca tregon të pasmet majë një biçiklete (Foto)
10:01 | 03 Maj 2015

Enca Haxhia është kther në një hit në rrjetet sociale, për shkak të fotove të saj provokuese që publikon në rrjetet sociale. enca3 Këtë rradhë këngëtarja nga Shqipëria e dashur nga publiku ka postuar një foto me biçikletë. Vetëm se në foto duken të pasmet e saj, dhe jo fytyra./BujanociNet/ enca2 enca1
Françeska Jaçe