Enca tregon të pasmet majë një biçiklete (Foto)

0

Enca Haxhia është kther në një hit në rrjetet sociale, për shkak të fotove të saj provokuese që publikon në rrjetet sociale.

enca3

Këtë rradhë këngëtarja nga Shqipëria e dashur nga publiku ka postuar një foto me biçikletë. Vetëm se në foto duken të pasmet e saj, dhe jo fytyra./BujanociNet/

enca2 enca1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »