Enca sërish me të Kosoves

0

Enca Haxhia që u bë shumë e njohur me këngën “A po t’pëlqen”, produkt muzikorë i producentëve Zapp dhe Chriss nga Kosova, ka vendosur që sërish të bashkëpunoj me ta.

Enca

Treshja po e “gatuajnë” hitin e radhes, këngën që pritet të publikohet së shpejti.

Këngëtarja synon që edhe projekti i radhes të bëhet hit dhe ti sjellë shumë të mira asaj.

Enca këto ditë ka qëndruar në Kosovë ku edhe e ka incizuar këngën në fjalë, të cilen do ta shoqëroj edhe me videoklip.

enca

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »