Enca sërish me Noizyn
10:02 | 26 Maj 2015

Enca dhe Noizy një kohë ishin larguar pak nga njëri tjetri, për shkak se po bënin shumë përshtypje në publik dhe po krijonin idenë sikur janë çift. foto (3) Megjithatë, nuk e kanë duruar shumë gjatë largësinë dhe tashmë po shihen sërish bashkë. Është e qartë se mes tyre egziston një farë simpatie dhe afrimiteti, bile disa thonë se dyshja për një kohë kanë qenë në lidhje./Indeksonline/
Françeska Jaçe