Enca sërish me Noizyn

0

Enca dhe Noizy një kohë ishin larguar pak nga njëri tjetri, për shkak se po bënin shumë përshtypje në publik dhe po krijonin idenë sikur janë çift.

foto (3)

Megjithatë, nuk e kanë duruar shumë gjatë largësinë dhe tashmë po shihen sërish bashkë.

Është e qartë se mes tyre egziston një farë simpatie dhe afrimiteti, bile disa thonë se dyshja për një kohë kanë qenë në lidhje./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »