Enca po luan një lojë të rrezikshme

0

I pëlqen të luaj me armë. Kjo është përshtypja që Enca ka lënë me publikimin e një foto në Instagram.

encaAjo shihet se është duke mbajtur një pistoletë në duar dhe dukej si një ‘gangstere’ e vërtetë.

Enca po ashtu brenda fotos ka vendosur edhe një shkrim ku thotë se kjo është loja e saj dhe ajo po e luan atë. E loja e saj po del të jetë e rrezikshme pasi që armêve nuk ju dihet. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »