Enca ‘ofendon’ aktorin e “Portokallisë”, por ai…(Foto)

0

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar klipin e saj më të fundit “Ciao” dhe shumë artistë duket se e kanë mbështetur, një prej atyre edhe aktori Olsi Bylyku.

Ndonëse duket se ata kanë patur mosmarrëveshje me njeri-tjetrin ai ka shkruar:“Edhe pse më ka thënë që jam 1 plehrë, suksese Enca!”-shkruan ai, në foton e postuar. Konflikti mes tyre ka lindur në momentin, që këngëtarja ka qenë një nga personat e ironizuar nga Bylyku gjatë Portokallisë, por mesa duket gjithçka është lënë pas krahëve./Gazeta Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »