Enca këshillon!

0

Këngëtarja e re Enca Haxhiu e cila hyri fuqishëm në tregun tonë ka këshilluar fansat e saj.

EncaAjo nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ ka thënë që i dëshiron të gjithëve një ditë të mirë dhe këshillon që ta mbajnë në mend se të gjithë janë të veçantë dhe se asgjë nuk ka më shumë rëndësi se lumturia e tyre

“Have an AMAZING day everyone ✨ I want you to keep in mind that You’re all special and nothing matters more than your own happiness

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »