Enca i thotë Sabri Fejzullahut “bishë” (Foto)

0

Mbrëmjet muzikore anë e mbanë botës bëjnë që artistët të takohen mes vete dhe të shkëmbejnë nga një foto në prapaskenë.

E tillë ka qenë edhe nata e mbrëmshme, ku Enca u takua me të madhin Sabri Fejzullahu, duke postuar kështu një foto në Snapchat, shkruan lajmi.net.

Imazhit të publikuar, Enca ia kishte vënë mbishkrimin “Bishat” me disa emoji të flakës, që do të thotë se ajo dhe Sabriu e kishin ‘ndezur’ atmosferën në vendin ku performuan.

Që të dy këngëtarët janë shumë të suksesshëm në profesionin e tyre, edhe pse zhanret në të cilat këndojnë ata janë krejtësisht të ndryshme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »