Enca i largon kilet e tepërta

0

Jemi mësuar të shohim se si këngëtaret tona gjatë karrierës së tyre e ‘gdhendin’ trupin, duke larguar nga vetja kilogramët e tepërt.

encaNora Istrefi, Arta Bajrami e Ryva Kajtazi janë ndër emrat e skenës shqiptare të cilat kanë investuar në trupin e tyre dhe duke hequr peshën e tepërt.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe Enca. Ajo së fundmi ka postuar disa fotografi në rrjetin Facebook ku shihet se sa e dobët është bërë. E nëse shikohen disa fotografi të saj të mëhershme, vërehet se sa është dobësuar ajo. /Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »