Enca Haxhia? S’keni parë ende motrën e saj 15-vjeçare (Foto)

0

Enca Haxhia është bërë e njohur në fushën e muzikës për publikun shqiptar, por edhe për shkak të hireve të saj tepër tërheqëse.

motra

E megjithatë fansat e këngëtares janë befasuar nga një publikimi i fotografive të motrës së saj 15-vjeçare, transmeton Telegrafi.

Uindi, motra e vogël e këngëtares së njohur Enca Haxhia ka befasuar të gjithë miqtë si dhe fansat e motrës me pamjen e saj duke u shfaqur kështu bionde.

Motra e saj 15-vjeçare e lindur në vitin 2000 pavarësisht moshës së saj ka të tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

enca 1 enca

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »