Enca e tepron me photoshop, i del fytyra e deformuar (Foto)
13:36 | 13 Shkurt 2018

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia pasi ka lënë pas debatin mediatik me këngëtaren Rosela Gjylbegu, ka ndarë me fansat e saj një foto të habitshme.

Ajo ka prezantuar pamjen e saj për festën e Valentinit, por duket qartë se e ka tepruar me efektet dhe photoshop. Fytyra e saj duket krejtësisht e deformuar nga ajo në realitet. Rasti më i fundit i këtij abuzimi me pamjen e saj ka qenë një foto kur ajo kishte harruar të bënte efekte gjoksit të varur.

Alba Hoxha