Enca e tepron me photoshop, i del fytyra e deformuar (Foto)

0

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia pasi ka lënë pas debatin mediatik me këngëtaren Rosela Gjylbegu, ka ndarë me fansat e saj një foto të habitshme.

Ajo ka prezantuar pamjen e saj për festën e Valentinit, por duket qartë se e ka tepruar me efektet dhe photoshop.

Fytyra e saj duket krejtësisht e deformuar nga ajo në realitet.

Rasti më i fundit i këtij abuzimi me pamjen e saj ka qenë një foto kur ajo kishte harruar të bënte efekte gjoksit të varur.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »