Enca e tepron kësaj here (Foto)
14:17 | 21 Korrik 2017

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për format e saj trupore mjaft seksi.

Me këtë pamje ajo kishte tronditur fansat, pasi që ajo zbulon shumë nga trupi i saj. Me apo pa photoshop enca me pozitat e saj dhe ekspozimin e pjesëve intime ia arrinë të duket një bombë e vertetë. Në sy bie gjoksi i saj pa sutjene dhe bombastik.
Aurela Hoxha