Enca e tepron kësaj here (Foto)

0

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për format e saj trupore mjaft seksi.

Me këtë pamje ajo kishte tronditur fansat, pasi që ajo zbulon shumë nga trupi i saj.

Me apo pa photoshop enca me pozitat e saj dhe ekspozimin e pjesëve intime ia arrinë të duket një bombë e vertetë. Në sy bie gjoksi i saj pa sutjene dhe bombastik.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »