Enca: E shijova “çdo moment” të puthjes së Erës

0

Duket se këngëtarja e ka shijuar puthjen e koleges së saj në buzë.

Era dhe Enca

Bëhet fjalë për Era Istrefin dhe Enca Haxhiajn, ku në një fotografi shihen duke u puthur, e kjo ka bërë që të komentohet për një kohë të gjatë në mediat tona dhe rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

Por, për këtë ka folur edhe vetë njëra nga protagonistet.

“Puthja me Erën? Shumë e mirë. Do të doja ta puthja edhe një herë”, ka thënë Enca për emisionin “Pizzicato”. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »