Enca: E shijova “çdo moment” të puthjes së Erës
09:58 | 11 Mars 2015

Duket se këngëtarja e ka shijuar puthjen e koleges së saj në buzë. Era dhe Enca Bëhet fjalë për Era Istrefin dhe Enca Haxhiajn, ku në një fotografi shihen duke u puthur, e kjo ka bërë që të komentohet për një kohë të gjatë në mediat tona dhe rrjetet sociale, transmeton Telegrafi. Por, për këtë ka folur edhe vetë njëra nga protagonistet. “Puthja me Erën? Shumë e mirë. Do të doja ta puthja edhe një herë”, ka thënë Enca për emisionin “Pizzicato”. /Telegrafi/
Françeska Jaçe