Enca bën mirë të mos përdorë më makeup (Foto)

0

Enca

Këngëtaren shqiptare me forma seksi, Enca Haxhia jemi mësuar ta shohim gjithnjë të grimuar.

Ajo ka eksperimentuar gjithashtu edhe me ngjyrat e flokëve. Por sot ajo duket ndryshe. Enca e pa grimuar duket shumë më e freskët dhe natyrale sesa ajo që jemi mësuar ta shohim nëpër koncerte. Mesa duket edhe këngëtarja ndihet mirë me këtë pamje ‘të re’ dhe të freskët. ‘E relaksuar, e lumtur, e re, pa makeup. Kështu dua të kujtohem’, shkruan Enca përkrah fotos në Instagram.

Enca

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »