“El Clasico” i takon Barcelonës, Messi mbret në “Bernabeu” (Video)

0

Messi edhe pse në fundë u ndëshkua me karton të verdhë, me dy gola të shënuar në ndeshjen kundër Real Madrid, ka vendosur fatin e fitorës së Barcelonës kundër Real Madridit.

Real Madrid 2 : 3 Barcelona ishte rezultati i ndeshjës ndërmjet Realit dhe Barcës e shum pritur.

Me 10 lojtarë në fushë nga minuta e 75, Real Madridi nuk ka mundur të përballojë presionin e Barcelonës, që triumfuan 3:2 me golin e Lionel Messit të shënuan në minutën e fundit të ndeshjes./BujanociNet/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »