Ekskluzive: Policë të plagosur rëndë në Kumanovë (Foto)

0

Një polic maqedonas është plagosur rëndë para pak çastesh në Kumanovë, deri sa po vazhdojnë të shtënat dhe detonimet e fuqishme.

policiarr
Deri sa luftimet po vazhdojnë për më shumë se 17 orë, Indeksonline nga vendi i ngjarjes ka vazhduar të sjell fotografit.
Tani në fotografi shihet se si tërhiqet një polic i plagosur rëndë nga vendi ku po zhvillohen luftimet./Indeksonline/

polcviarr

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com