EKSKLUZIVE: Flet shqiptari që ngjan me Zlatan Ibrahimoviq (VIDEO)

0

Kosovari që jeton në Zvicër, Ahmet Murina është bërë shumë i famshëm në botën mediatike.

Së fundmi për të shkruajti edhe tabllloidi anglez Mirror për faktin se ai ngjanë shumë me sulmuesin Zlatan Ibrahimoviq, njofton Klan Kosova.

Ndërsa për emisionin Minuta e Fundit ai tregon se si njerëzit e thërrasin atë me emrin e suedezit dhe si është jesh i ngjashëm më një futbollist kaq të famshëm.

Ai thotë se nuk do të ndalet derisa ta takoj Ibrahimoviqin.

Kronikë nga Naim Selmani.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »