EKSKLUZIVE: Flet shqiptari që ngjan me Zlatan Ibrahimoviq (VIDEO)

0

Kosovari që jeton në Zvicër, Ahmet Murina është bërë shumë i famshëm në botën mediatike.

Së fundmi për të shkruajti edhe tabllloidi anglez Mirror për faktin se ai ngjanë shumë me sulmuesin Zlatan Ibrahimoviq, njofton Klan Kosova.

Ndërsa për emisionin Minuta e Fundit ai tregon se si njerëzit e thërrasin atë me emrin e suedezit dhe si është jesh i ngjashëm më një futbollist kaq të famshëm.

Ai thotë se nuk do të ndalet derisa ta takoj Ibrahimoviqin.

Kronikë nga Naim Selmani.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com