Edona James, nudo nga solariumi (Foto)

1

Transvestiti kosovar që jeton në Gjermani, Edona James, ka treguar edhe një herë format e trupit të saj duke postuar fotografi nudo në rrjetet sociale.

Edona 3E keni harruar këtë trup seksi dhe gjoksin që mbase e keni parë vetëm në ëndrra? E vërteta është se kjo “vajzë” seksi nuk ju ka harruar juve.

Edona James vazhdimisht sjell foto provokuese për fansat në faqen e saj në Facebook, ndërsa së fundi ajo postoi edhe disa tjera krejtësisht lakuriqe, transmeton Telegrafi.

E gjendur brenda solariumit dhe e mahnitur nga rezultatet, ajo nuk ka rezistuar pa bërë disa selfie për të treguar kështu pamjen e saj të re.

Ju kujtojmë se Edona James është nga Theranda (ish-Suhareka) dhe ishte lindur mashkull me emrin Kujtim Shehu (të cilin pretendon ajo se e ka pasur). Pasi iu nënshtrua disa ndërhyrjeve në organin gjenital, veç pjesëve tjera të trupit, ajo është shndërruar në femër në kuptimin e plotë të fjalës.

Në mars ai/ajo vizitoi Prishtinën, duke bërë bujë mediatike për guximin e saj, derisa u shëtit edhe rrugëve të kryeqytetit duke frekuentuar edhe klubet e natës. /Telegrafi/

Edona 2 Edona 1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

1 Koment

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »