Edi Rama në Wetick, sfidon Ermal Mamaqin?

0

mesazhi

Betejat në Wetick duket se vijojnë mes personazhesh të njohur. Më e fundit duket ajo mes aktorit Ermal Mamaqi dhe kryeministrit Rama.

Nuk dihet nëse profili në Wetick të jetë vërtetë i Kryeministrit, megjithatë duket se ky aplikacion po bën për vetë çdo ditë e më shumë njerëz të rinj. Ndërkohë që Mamaqi i është përgjigjur kësaj sfide. Për t’u bërë pjesë e Wetick mjafton ta shkarkoni aplikacionin nga PlayStore.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »