Edi Rama në formë të Dronit

0

Pas deklaratave të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i cili tha në Beograd se Kosova e pavarur është realitet i pamohueshëm dhe i pakthyeshëm, ka reaguar menjëherë interneti me kreativitetin e tij.

dron-ediAta po e quajnë Edi Ramën si “Droni 2” i cili pushtoi Beogradin./Zeri/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »