Edhe Thaçi ka dy fjalë për golat e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit

0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas fitores dramatike të Zvicrës kundër Serbisë, ku golashënues ishin Xhaka dhe Shaqiri.

Përmes profilit të tij në Facebook, Thaçi ka uruar përfaqësuesen e Zvicrës për fitoren e merituar, derisa në fund të postimit është ai shprehur krenarë me Xhakën dhe Shaqrin.

Urime golashënuesve Xhaka, Shaqiri dhe tërë Zvicrës për fitoren e merituar. Krenarë me ju. Kosova ju don”, ka shkruar Thaçi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »