Edhe një veçori e re në Instagram

0

Rrjeti i njohur social, Instagram, ka shtuar një veçori brenda kamerës në aplikacion.

I quajtur “Superzoom”, veçoria mundëson afrimin në një pikë të caktuar me një fokus të veçantë.

Për ta funksionalizuar këtë veçori duhet të gjeni opsionin “Superzoom” te kamera në pjesën e poshtme të ekranit dhe më pas ta mbani shtypur hapësirën për incizim.

Kjo veçori arrin pikërisht në kohë për “Natën e Shtrigave” duke mundësuar të realizoni shkrepje “të frikshme”.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »