Edhe Messi pëlqen këngën ‘5’ të Bleros

0

Të gjithë e dimë se këngëtari Blero Muharremi është simpatizues i madh i ekipit të futbollit Fc.Barcelona.

foto (1)Por duket se edhe një nga lojtarët me të mëdhenjë të këtij ekipi Lionel Messi është fans i këngëtarit.

Kjo pasi që në një foto të improvizuar Messi pytet se cila këngë i pëlqen dhe ai me dorë bën numrin 5 ashtu siç edhe quhet kënga e Bleros.

E natyrisht që kjo foto ështê vetêm një shaka e lezetshme./ Indeksonline/

10979475_1790619031163590_1050952359_n

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »