Edhe Messi pëlqen këngën '5' të Bleros
09:56 | 16 Shkurt 2015

Të gjithë e dimë se këngëtari Blero Muharremi është simpatizues i madh i ekipit të futbollit Fc.Barcelona. foto (1)Por duket se edhe një nga lojtarët me të mëdhenjë të këtij ekipi Lionel Messi është fans i këngëtarit. Kjo pasi që në një foto të improvizuar Messi pytet se cila këngë i pëlqen dhe ai me dorë bën numrin 5 ashtu siç edhe quhet kënga e Bleros. E natyrisht që kjo foto ështê vetêm një shaka e lezetshme./ Indeksonline/ 10979475_1790619031163590_1050952359_n
Aurela Hoxha