Edhe Marinës i pëlqen “High 3” (Foto)

0

Duket se kënga e re e Babastars nuk po pëlqehet vetëm nga adhuruesit e hip hopit.

Marina Vjollca

Eshtë prezantuesja e mirënjohur e Top Channelit ajo që ka postuar një fotografi në përkrahje të reperëve.

Marina ka shprehur përkrahjen e saj hapur për Babastars, dhe projektin e fundit të tyre, “High 3”.

Në këtë fotografi është lideri i Babastars, Getoar Selimi, i cili shfaqet në pjesën më të madhe të klipit. /Telegrafi/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »