Edhe kjo ndodh në Aeroportin e Prishtinës, nusja me vello e pret burrin me letra të dalë nga aeroplani
14:51 | 05 Nentor 2017

Sot, e diel një çift i ri pritet të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Derisa për dikë largësia thjeshtë nuk është asgjë, për dikë do të thotë shumë dhe jo rastësisht na vijnë ndërmend edhe befasitë e ndryshme! Kjo vajzë me fustan nusërie ka vendosur të pret bashkëshortin e ardhshëm në një ambient aspak të zakonshëm, në aeroportin e Prishtinës. E stolisur siç e do zakoni, ajo pret me padurim të bashkohet me shpirtin e saj binjak, shkruan Indeksonline. Derisa përreth saj janë familjarët e ngushtë, nusja dukshëm vërehet se po numëron minutat për të parë mashkullin e saj. Sipas gjitha gjasave, asaj i është dashur të qëndrojë më gjatë se sa që ishte planifikuar. Kjo pasi që ka pasur vonesa për shkakë të mjegullës që kishte përfshirë vendin. Megjithatë, urojmë që çifti i ri të trashëgohen!

Alba Hoxha