Edhe këtë gjë e bëri Eni në fytyrën e saj

0

Kohën e fundit këngëtarja Eni Koçi ka ndryshuar shumë në pamje, duke u bërë shumë atraktive.

Në Insta-Story, Eni ka postuar një video në të cilën ka treguar një ndryshim të ri tek fytyra e saj.

Ajo ka vendosur një piercing që varet nga hunda tek veshi dhe këtë ndryshim e tregon përmes videos në Instagram.

Projekti i fundit i Enit është “Hold Up”, këngë e cila ka marrë afro 5 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »