Edhe Halil Matoshi reagon pas golave të Xhakës dhe Shaqirit

0

Halil Matoshi, këshilltari i kryeministrit të Republikës, Ramush Haradinaj, i është gëzuar jashtë mase fitores së Zvicrës ndaj Serbisë me rezultat 2:1.

“Betejën e Kalinigradit me Serbinë e fituen shqiptarët! Dy djem shqiptarë Kosove, ngrisin në këmbë dy kombe! Na gzuen he iu gzoftë zemra”, ka shkruar ai.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »