Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
E veshur me fustan të gjatë e me stil, kaq bukur është dukur vajza e Duda Balje
15:29 | 16 Maj 2018

Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfolur në Kuvend.

Ajo përfolët për veshjen e saj dhe për linjat trupore që ajo i gëzon, shkruan ORAvip.

Në rrjetin social Instagram Dude shfaqet me të bijën dhe, për nga bukuria nuk ka se kush të ia kalon deputetes simpatike.

E bukur sa me s’ka duket edhe vajza e saj e cila para disa diteve ka mbajtur edhe mbrëmjen e maturës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe ketë bukuri sigurisht e ka trashëguar nga e ëma e saj./ORAvip/

Edlira Rukaj
S