E tmerrshme: Nëna vret vajzën e saj duke ia vendosur jastëkun në fytyrë

0

Një grua ka dal para gjyqit pas akuzës për mbytjen e vajës së saj 14 muajshe me jastëk.

Sadia Ahmed, thuhet se ka sulmuar foshnjën e saj Inaya në shtëpinë e tyre në Glasow, tre ditë para se të vdiste në Spitalin Mbretëror për fëmijë, transmeton Indeksonline.

26 vjeçarja e cila vuajti nga depresioni pas lindjes, është akuzuar gjithashtu për rrahje të fëmijës me goditje në kokë dhe trup.

Shpërndaje në rrjetet sociale.
Google+ Disqus

Leave A Reply

comments powered by Disqus
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com