E rrallë! Derr me fytyrë njeriu

0

Në Kinë ka lindur një derr më fytyrë njeriu dhe me një organ mashkullor, që i del nga koka.

e-rrall-euml-derr-me-fytyr-euml-njeriu_hdNgjarja ka ndodhur në fermën e Tao Lu, i cili thotë se “përbindëshi”, ishte një nga 19 derrkucët që kanë lindur, por ky ishte i çuditshëm.

Imazhet e derrkucit janë shpërndarë në internet dhe shumë shpejt ato u bënë virale.

deri 2Ndër të tjera burri thotë se ka marrë shumë propozime nga vende të ndryshme të botës, për ta shitur “përbindëshin”, duke ofruar shuma të konsiderueshme parash. /gazeta-shqip/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »