E pini kafenë e zezë? Ja çfarë thotë shkenca për ju
08:35 | 08 Shkurt 2019

Pirja e kafesë të zezë ka më shumë gjasa t’iu shndërrojë në psikopatë, tregon një studim shkencor, transmeton lajmi.net.

Gjetjet tregojnë se ata që tërhiqeshin në ushqimet e hidhura kanë më shumë gjasa të ndjejnë kënaqësi nga sikleti, transmeton lajmi.net.

Shkencëtarët në Universitetin e Innsbruck, në Austri, ishin ata që qëndronin pas studimit.

Përveç kësaj, ata u gjetën të jenë më simpatik dhe bashkëpunues me të tjerët. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella