E pazakonshme, gjendet një pulë me katër këmbë (Foto)

0

Një grua në Kinë u habit kur gjeti se një pulë që ajo e pa afër fermës së babait të saj kishte katër këmbë.

Pula

Zhu Zhewu, e bija e një fermeri lokal, e vërejti këtë pulë të pazakonshme duke qëndruar afër fermës së babait të saj më herët këtë javë.

Duke u afruar drejt saj, ajo zbuloi se pula kishte një palë këmbë shtesë, që po qëndronin varur nën bishtin e saj, transmeton Gazeta Express.

Zhu e dinte se kjo pulë nuk ishte e fermës së tyre, dhe se ajo kishte ardhur nga diku tjetër. Megjithatë, pula duket se vuante nga një sëmundje, e cila kishte bërë që ajo të kishte katër këmbë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »