E pabesueshme, kjo që i ndodhi Ronaldos dhe Messit (FOTO)

0
Mund të duket e pa vërtet, por ja që vërtet ndodhi. Dy lojtarët më të mëdhenj në futboll për momentin, kanë një fakt interesant këtë javë.

Të dy këta lojtarë për skuadrat e tyre shënuan nga tre gola, dhe të dytë këta, golat e tretë i shënuan në kohë të njëjtë.

Ronaldo golin e tretë ndaj Celtas e shënoi në minutën e 80:48, dhe në kohë të njëjtë edhe Messi edhe shënoi golin e tretë të tij ndaj Espanyolit.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e mëposhtme./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »