E pabesueshme! Çfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Big Mamës
15:59 | 13 Qershor 2018
Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAinfo.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat nuk po duket dhe aq mirë./ORAinfo/


Atalanta Kërçyku
S