E mbani në mend ‘Asun’ të seriali ‘Kara Sevda’, ajo po i çmend meshkujt shqiptar

0

Aktorja turke e cila bë e njohur për publikun shqiptar nga seriali më i shikuar ‘Kara Sevda’ me rolin e saj ‘Asu’ po i çmend të gjithë, shkruan ORAinfo.

Aktorja që nga atëherë është bërë shumë e dashur për ndjekësit e saj shqiptar.

Pamuk, para disa vitesh ka qenë edhe mis Turqia ku ajo ma linjat trupore tejet seksi ka bërë që të gjithë të kenë vëmendjen e saj.

Ajo në çdo paraqitje po mahnitë me linjat trupore ku bën që të gjithë të pëlqejnë dhe komentohet shumë në çdo paraqitje që bënë./ORAinfo/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »