E mbani mend djalin e Antonios dhe Marias te seriali “Për ty”? Kështu duket ai sot (Foto)

0

Sot ai është 22 vjeç.

Flasim për Carlos Hays apo “Horge” siç njihej në serial i cili në moshën 7 vjeçare luajti rolin e fëmijës së çiftit “Maria dhe Antonio”, në serialin “Për ty”

“Për ty” ishte një ndër serialet e para në trojet shqiptare.

E sot, ‘Horge’ ka ndryshuar shumë, Sovrani.info ju sjell foto se si duket ai sot:

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »