E konfirmon familja: Vdes babai i Mërgim Mavrajt

0

Është konfirmuar lajmi për vdekjen e babai të Mërgim Mavrajt. Varrimi i të ndjerit është do të bëhet nesër në orën 16:00 në fshatin Saradran të Istogut.

Mavraj

Ka qenë një familjar i Mërgimit ai që ka ngushëlluar familjen e Mërgim Mavrajt për vdekjen e babait të tij. I ndjeri, Mustafë Mavraj vuante nga një sëmundje dhe ishte i shtruar në një spital të Frankfurtit në Gjermani.

Faton Mavraj

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »