E keni menduar ndonjëherë si lind një peshk? Ju tregon kjo video

0

Një video është shpërndarë në rrjetin social Facebook dhe ka marrë qindra pëlqime.

Aty shihet një peshk, ngjyrë të verdhë teksa sjellë në jetë të vegjëlit, shkruan Indeksonline.

Për ta kryer lindjen, këtij peshku i ndihmon një person.

Ja pamjet:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »