E kapi duke urinuar në natyrë këtë njeri, Oriola e fotografon dhe imazhin e hedh në internet
15:04 | 16 Prill 2018

Orila Marashi këtë herë ka ‘kapur në flagrancë’ një të pa njohur që urinon në natyrë.

“Hajde mor pije një kafe”, shkruan modelja në videon e postuar në Instastory duke degjeneruar keq personin.

Ngjarje të tira nuk janë ndonjë çidi e madhe pasi janë parë të ndodhin në qendër të kyeqytetit./Gazeta Express/

 

Powered by WPeMatico

Alesia Bami