E ka harruar plakja, Mihrija pozon me bikini (Foto)

0

Me vite të tëra flitet për dukjen e Mihrije Brahës, të cilën duket se plakja e ka harruar.

Këngëtarja e mirënjohur i ka dhënë vetes pushim dhe ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’u relaksuar.

Ajo kishte veshur bikini me ngjyrë rozë, ndërkohë që pozonte në plazh.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »