E ka harruar plakja, Mihrija pozon me bikini (Foto)

0

Me vite të tëra flitet për dukjen e Mihrije Brahës, të cilën duket se plakja e ka harruar.

Këngëtarja e mirënjohur i ka dhënë vetes pushim dhe ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’u relaksuar.

Ajo kishte veshur bikini me ngjyrë rozë, ndërkohë që pozonte në plazh.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com