E jashtëzakonshme, Stadiumi i Marseilles mbushet me kuqezinjë (Foto)

0

tifo

Tifozët shqiptarë vazhdojnë ta përkrahin fuqishëm kombëtaren.

Edhe në ndeshjen kundër Francës numri i shqiptarëve në stadium është shumë i madh dhe kanë filluar t’i zënë vendet e tyre.

Stadiumi Valodrome ka filluar të vishet i kuq.

Shqipëria do të përballet me Francën, në një ndeshje shumë të rëndësishme, ku fitoja ose marrja e një pike do të thotë shumë.

Marseille vazhdon të mbetet një zonë ku nuk pëlqehet edhe shumë kombëtarja franceze. /Telegrafi/

shqiptart 1shqiptart 2shqiptart 3

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »