E grushton në mes të emisionit të drejtpërdrejtë [video]

0

Shikoni një moment shokues kur një njeri e grushton një grua në një emision të drejtpërdrejtë në garën për të fituar një veturë.

20141204224826654646

Kjo video e shkurtër fillon me disa pjesëmarrës të cilët qëndrojnë rreth veturës.

Gruaja e veshur në bikini zbathi këpucën me të cilën pastaj e ngacmonte burrin të cilit i humbi durimi.

Papritmas, ai e kap atë me dy duart për kokë dhe e përplas atë në dysheme duke e grushtuar në fytyrë.

Shikoni skenën e plotë në videon e mëposhtme:

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »