E frikshme: E puth në buzë gjarprin që i mbyti babanë (+18 video)

0

Ky është momenti shokues kur një person puth në buzë një gjarpër vdekjeprurës, i cili për më tepër i ka vrarë babanë.

gjarperi

Amjad Khan nga Malajzia njihet edhe si Princi i Gjarpërinjve.

Ai zotëron një teknikë hipnotizimi që funksionon edhe për Kobrën Mbret, që është një nga gjarpërinjtë më vdekjeprurës në botë.

Të njëjtën gjë po bënte babai i tij, kur u kafshua dhe humbi jetën.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »